+420 602 307 835 +420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

LAST MINUTE     FIRST MINUTE     AKČNÍ NABÍDKA     PŘISTAVENÍ ZDARMA     TRANSFER

 

Autopůjčovna  nabízí nejlevnější vozy již od 280,- Kč za den Autopůjčovna samozřejmostí je férové jednání, nenarazíte na žádné skryté poplatky Autopůjčovna přistavíme vůz po Praze a blízkém okolí ZDARMA! Autopůjčovna naše vozy jsou v dobrém technickém stavu! Autopůjčovna přistavení na letišti Václava Havla / Ruzyně (PRG) za nízký poplatek, při dlouhodobém pronájmu zdarma!

 


 

REZERVACE VOZIDLA

 

Autopůjčovna Praha ASAP Rent Car a služby pro Vás

Vítejte na stránkách autopůjčovny… …naše autopůjčovna ASAP Rent car působí v hlavním městě Praha, ale není problém přistavit vůz i v blízkém okolí, popř. při dlouhodobém pronájmu kdekoli po České republice. ASAP Rent Car půjčuje osobní, vícemístné i užitkové vozy a patří mezi nejlevnější půjčovny aut s vysokou úrovní služeb. Řadíme se mezi největší autopůjčovny v České republice a díky tomu můžeme garantovat vysokou úroveň služeb. Jako jedna z mála, autopůjčovna přistavuje vozy po Praze a okolí ZDARMA. Vážíme si velkého nárůstu klientů na základě osobního doporučení a budeme se nadále snažit, abyste byli s našimi službami spokojeni a abychom Vás nezklamali. Připravili jsme pro Vás i věrnostní program. Nejlevnější vůz z autopůjčovny pak naleznete v sekcích last minute a first minute.

 

Vaše autopůjčovna ASAP Rent Car!

Autopůjčovna Praha

 

Potřebujete půjčit auto z půjčovny? Stačí si vybrat z naší široké nabídky aut a vybavení (dětské autosedačky, střešní boxy, držáky na kola, držáky na lyže, gps). Můžeme si půjčit auta se základní, ale i příplatkovou výbavou. Autopůjčovna ASAP Rent car, s.r.o. se může pochlubit širokým vozovým parkem, ze kterého si vybere opravdu každý! Cílem autopůjčovny je spokojený zákazník, který dál doporučí naší autopůjčovnu. Autopůjčovna a celý tým dbá na spokojenost svých klientů, tak aby splnila Vaše očekávání!

Nejčastěji nás hledáte ve vyhledávačích zadáním těchto slov: „Autopůjčovna, autopůjčovna praha, půjčovna aut, půjčovna aut praha, autopůjčovny, autopůjčovny praha, pujcovna aut, autopujcovna, pronájem aut, autopujcovna praha, pronájem vozidel, půjčovny aut, autopůjčovny v praze, nejlevnější autopůjčovna, levná autopůjčovna, nejlevnější autopůjčovna“