+420 602 307 835 +420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

SOUTĚŽTE s BlogApetit.cz o auto z naší půjčovny! SOUTĚŽTE s BlogApetit.cz o ceny za 15 TISÍC KČ!

Napište příspěvek do některé z kategorií , označte naši stránku na Facebooku „To se mi líbí“ a vyhrajte hodnotné ceny.

NEJLEPŠÍ RECEPT:
Napište recept na svůj oblíbený pokrm (libovolný – polévka, hlavní jídlo, s masem, bez masa, pomazánku…), vyfoťte ho a pošlete na e-mailovou adresu info@blogapetit.cz do 31.5.2014.

NEJLEPŠÍ MOUČNÍK NEBO KOKTEJL:
Napište recept na oblíbený moučník (dezert, dort, bábovku, koláč…) nebo koktejl (alko či nealko), vyfoťte ho a pošlete na e-mailovou adresu info@blogapetit.cz do 31.5.2014.

NEJLEPŠÍ ČLÁNEK Z GASTRONOMIE:
Napište článek na téma z oboru gastronomie (potraviny, zahraniční kuchyň, koření, zvyklosti, …) a pošlete na e-mailovou adresu info@blogapetit.cz do 31.5.2014. Pozor, článek nesmí obsahovat žádnou značku, ani doporučení na konkrétní produkty, služby, restaurace. Zkrátka, nesmí obsahovat reklamu.

NEJVYCHYTANĚJŠÍ VYCHYTÁVKA:
Podělte se s námi o svůj vlastní zlepšovák v kuchyni (může se jednat o ulehčení práce při vaření, zajímavý postup, vychytávka…) a pošlete na e-mailovou adresu info@blogapetit.cz do 31.5.2014. https://carrentalprague.cz/soutezte-s-blogapetit-cz-o-auto-z-nasi-pujcovny/ https://carrentalprague.cz/soutezte-s-blogapetit-cz-o-auto-z-nasi-pujcovny/ https://carrentalprague.cz/soutezte-s-blogapetit-cz-o-auto-z-nasi-pujcovny/Pozor, článek nesmí obsahovat žádnou značku, ani doporučení na konkrétní produkty. Zkrátka, nesmí obsahovat reklamu.

VÍCE INFORMACÍ ZDE – http://www.blogapetit.cz/souteze/